Termy Poddębice, Poddębice<br />Codziennie 10.00-22.00 Kup bilet

Cennik

 

KARTY PODARUNKOWE

Czasem najlepszym prezentem bywa... chwila spokoju. Kup kartę podarunkową i podaruj ją osobie, która zasługuje na odrobinę błogiego relaksu.
KARTY PODARUNKOWE

 

 

KARTY PODARUNKOWE
KWOTA
STREFA SPA 150 zł
250 zł
350 zł
STREFA BASENOWA +noclegi w ISON 100 zł
200 zł
300 zł
500 zł
1000 zł

INFORMACJA!

NIECKI BASENOWE ZEWNĘTRZNE (BRODZIKI ZEWNĘTRZNE, BASEN ŚCIAN WODNYCH, BASEN REKREACYJNO-PŁYWACKI) NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

 

 

STREFA BASENOWA
BILET 1 GODZINA 2 GODZINY 3 GODZINY CAŁODNIOWY
  PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
NORMALNY
27 ZŁ 31 ZŁ 47 ZŁ 54 ZŁ 66 ZŁ 73 ZŁ 122 ZŁ 132 ZŁ
ULGOWY
23 ZŁ 28 ZŁ 40 ZŁ 50 ZŁ 58 ZŁ 64 ZŁ 100 ZŁ 110 ZŁ
BILET RODZINNY 2+1

DOPŁATA ZA KAŻDE KOLEJNE DZIECKO
  99 ZŁ 132 ZŁ 159 ZŁ 174 ZŁ 210 ZŁ 225 ZŁ
29 ZŁ 39 ZŁ 44 ZŁ 50 ZŁ 66 ZŁ 77 ZŁ
DLA POSIADACZA PODDĘBICKIEJ KARTY MIESZKAŃCA
12 ZŁ 21 ZŁ 24 ZŁ 42 ZŁ 36 ZŁ 63 ZŁ 70 ZŁ 110 ZŁ
DZIECI DO LAT 5
1 ZŁ
DOPŁATA ZA KAŻDĄ DODATKOWĄ MINUTĘ
0,70 ZŁ

 

STREFA BASENOWA + SAUNY
BILET 1 GODZINA 2 GODZINY 3 GODZINY CAŁODNIOWY
  PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
PON-PT
SOB-NDZ
ŚWIĘTA
NORMALNY
41 ZŁ 47 ZŁ 66 ZŁ 75 ZŁ 91 ZŁ 101 ZŁ 147 ZŁ 160 ZŁ
ULGOWY
35 ZŁ 42 ZŁ 57 ZŁ 69 ZŁ 80 ZŁ 89 ZŁ 122 ZŁ 135 ZŁ
BILET RODZINNY 2+1

DOPŁATA ZA KAŻDE KOLEJNE DZIECKO
  138 ZŁ 174 ZŁ 207 ZŁ 231 ZŁ 261 ZŁ 282 ZŁ
41 ZŁ 53 ZŁ 58 ZŁ 67 ZŁ 80 ZŁ 94 ZŁ
DLA POSIADACZA PODDĘBICKIEJ KARTY MIESZKAŃCA
19 ZŁ 30 ZŁ 38 ZŁ 60 ZŁ 57 ZŁ 89 ZŁ 91 ZŁ 136 ZŁ
DZIECI DO LAT 5
1 ZŁ
DOPŁATA ZA KAŻDĄ DODATKOWĄ MINUTĘ
0,70 ZŁ
DODATKOWY CZAS DOLICZANY DO BILETU 15 MIN 30 MIN 45 MIN -
 
Bilet ulgowy przysługuje:
- dzieciom do lat 5 pod opieką osoby pełnoletniej w przypadku gdy na jednego opiekuna przypada więcej niż dwoje dzieci,
- dzieciom od 6 roku życia,
- uczniom – za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej,
- studentom do ukończenia 26 roku życia – za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej,
- emerytom, rencistom od 60 roku życia – za okazaniem ważnej legitymacji,
- osobom niepełnosprawnym za okazaniem legitymacji lub dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności
 
ZABIEGI SPA
RODZAJ ZABIEGU CENA CENA DLA POSIADACZY PODDĘBICKIEJ KARTY MIESZKAŃCA
ZABIEGI NA CIAŁO

 

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA 60 MINUT

(Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziałuje na układ nerwowy i równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres. Ruchy masażysty są spokojne, powolne, rytmiczne. Masaż ten likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca i ciśnienie krwi, pomaga zwalczyć bezsenność. Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia i harmonii)

 

190 zł

170 zł

 

MASAŻ KLASYCZNY 30 MINUT LUB 50 MINUT

(Masaż sprzyja poprawie ogólnego samopoczucia, wpływa dodatnio na zmniejszenie napięcia , ma działanie przeciwbólowe , a także sprzyja regeneracji mięśni, zwiększając ich elastyczność i sprężystość. Masaż klasyczny może być stosowany w przypadku wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych)

 

30’

80 zł

 

50’

150 zł

30’

70 zł

 

50’

130 zł

 

MASAŻ SPORTOWY CAŁEGO CIAŁA 50 MINUT    

(Jest to masaż dedykowany osobom uprawiającym sport o różnej intensywności. Terapia dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Masaż sportowy charakteryzuje się wysoką intensywnością, ma na celu dotarcie do głębokich warstw tkanek i mięśni, wzmocnienie oraz regenerację ich struktury)

 

220 zł

195 zł

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 30 MINUT

(Zmniejsza napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała. Wpływa również korzystnie na wygląd sylwetki - ujędrnienie. Masaż bańką chińską polega na próżniowym zasysaniu skóry i tkanek podskórnych, powoduje ich mocne przekrwienie i przyśpiesza metabolizm. Skóra po masażu staje się bardziej elastyczna, gładka i pozbawiona obrzęków)

 

70 zł

60 zł

 

MASAŻ LIMFATYCZNY 30 MINUT

(Masaż limfatyczny pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając stan organizmu. Celem drenażu jest usprawnienie przepływu chłonki w układzie limfatycznym (dlatego jest tak ważny w leczeniu zapobieganiu cellulitu) – zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp)

 

75 zł

65 zł

 

MASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ 60 MINUT

(Podczas zabiegu wykorzystywana jest świeca, której wosk stopniowo zamienia się w aromatyczny, ciepły  olejek, przy użyciu którego wykonywany jest relaksujący masaż. Zabieg  przywraca skórze niezwykłą miękkość, dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych a odprężone ciało zostaje otulone zmysłowym zapachem)

 

220 zł

195 zł

 

MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI 60 MINUT

(To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność)

 

220 zł

195 zł

 

RYTUAŁ TERMALNY 90 MINUT   

peeling + masaż ciała + masaż twarzy

(Złuszczający zabieg pielęgnacyjny na ciało na bazie peelingów dostosowanych do rodzaju skóry, następnie maska na całe ciało, masaż całego ciała olejkiem oraz masaż twarzy)

 

250 zł

225 zł

 

PEELINGI CIAŁA 45 MINUT

(Jest to zabieg złuszczający, który pozwala na maksymalne wygładzenie skóry oraz jej nawilżenie. Skóra po zabiegu odzyskuje świeżość i pełnię blasku. W zależności od pory roku do wyboru różne odsłony zapachowe)

 

90 zł

80 zł

 

PEELING TWRZY, SZYI I DEKOLTU 15 MINUT

(Masażystka  zmywa makijaż, oczyszcza skórę, a następnie nakłada peeling, po czym dokładnie go wmasowuje. Po oczyszczeniu skóry przechodzi do masażu twarzy, szyi i dekoltu, co powoduje odprężenie zmęczonego ciała)

 

60 zł

50 zł

 

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU 30 MINUT

(To wieloetapowy masaż twarzy mający na celu odtrucie, lepsze ukrwienie a także ujędrnienie skóry. Polega na drenażu, który za zadanie ma usprawnić krążenie limfy, co skutecznie przeciwdziała obrzękom i pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Jego celem jest rozluźnienie mięśni, odprężenie. Składa się również z ruchów silnie liftingujących, które stymulują skórę i mięśnie do lepszego napięcia, zwiększenie ukrwienia i dotlenienia tkanek. Dodatkowym atutem jest całkowity relaks, dobre samopoczucie i zadowolenie. Masaż wykonywany jest na oleju i olejkach eterycznych najwyższej jakości)

 

100 zł

90 zł

 

MASAŻ  STÓP 30 MINUT

(Masaż stóp to jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stop (działanie leczniczo-profilaktycznego, sprzyja procesom regeneracji i odnowy biologicznej). Skóra po zabiegu jest aksamitna i miękka w dotyku, powoduje uczucie lekkości, świeżości i odprężenia, likwiduje uczucie ociężałych nóg w okolicach łydek, poprawia krążenie, łagodzi bóle reumatyczne)

 

100 zł

90 zł

POZOSTAŁE ZABIEGI

 

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE Z TERAPEUTĄ 30 MINUT      

(Terapia indywidualna z fizjoterapeutą to kompleksowe działanie diagnostyczno-lecznicze, polegające na indywidualnym doborze i zastosowaniu metod fizjoterapeutycznych. Podczas pierwszej wizyty terapeuta bada i ocenia aktualny stan pacjenta, następnie ustala i wdraża ustalony program usprawniania)

 

70 zł

60 zł

 

OKŁADY BOROWINOWE (OKOLICA) 15 MINUT     

(Zabiegi borowinowe znajdują zastosowanie w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, w stanach pourazowych narządu ruchu, przykurczach stawów, chorobach reumatycznych mięśni, neuralgiach. Ponadto jest naturalnym kosmetykiem dla skóry, zwalcza cellulit i modeluje sylwetkę)

 

35 zł

30 zł

 

KINESIOLOGY TAPING   

(Kinesiotaping to metoda terapeutyczna wykorzystywana przez fizjoterapeutów, polegająca na oklejaniu specjalnie do tego przeznaczonymi taśmami kinezjologicznymi określonych miejsc na ciele. Plastrowanie dynamiczne, dzięki zwiększeniu przestrzeni między skórą a mięśniami, ma działanie przeciwbólowe, użycie taśm kinesio powoduje rozluźnienie mięśni i zmniejszenie ich napięcia. Ponieważ plastry stabilizują stawy, znajdują zastosowanie podczas uprawiania sportu – zapobiegają powstawaniu kontuzji)

 

45 zł

40 zł

KĄPIELE W WODZIE TERMALNEJ

 

HYDROMASAŻ 15 MIN    

(Hydromasaż to połączenie zalet tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli. Woda wypompowywana z dysz pod wysokim ciśnieniem uderza w mięśnie, powodując ich rozluźnienie, a to działa odprężająco na cały organizm)

 

50 zł

45 zł

 

HYDROMASAŻ Z AROMATERAPIĄ 15 MIN

(Pozwala ona wprowadzić organizm w stan głębokiego odprężenia, skutecznie niwelować stresy, sprzyja skupieniu i ogólnej poprawie nastroju.  Aromaterapię można więc stosować w nerwicach i depresji, a także w przypadku ogólnego zmęczenia. W medycynie wschodu mówi się o przywróceniu równowagi organizmowi i pobudzeniu jego naturalnej odporności, właśnie dzięki terapii zapachami. Olejek cytrusowy pobudzi do działania, z kolei ten o zapachu zielonej herbaty zadziała kojąco na zmysły. Olejek bawełniany relaksuje i odpręża)

 

 

60 zł

50 zł

 

HYDROMASAŻ Z PIWEM

(Znajdujące się w piwie drożdże są źródłem witamin z grupy B: B1, B2, B5, B12. Wszystkie witaminy z grupy B wpływają korzystnie na kondycję skóry. Kąpiele piwne zaleca się przy łojotoku, suchej, pękającej skórze, a także trądziku. Ponadto, piwo bogate jest w biotynę - substancję ważną dla zdrowia włosów, skóry i paznokci, a także w kwas foliowy, minerały oraz liczne pierwiastki śladowe. Kąpiel w piwie pobudza krążenie krwi, obniża jej ciśnienie i powoduje podniesienie energii życiowej. Taka kąpiel jest oryginalną formą relaksu)

 

60 zł

50 zł

KARNETY
10 x DRENAŻ LIFMATYCZNY 30 MIN (9+1 GRATIS) 675 zł 585 zł
10 x MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 30 MIN (9+1 GRATIS) 630 zł 540 zł
10 x MASAŻ 30 MIN + OKŁAD BOROWINOWY (9+1 GRATIS) 945 zł 810 zł
10 x MASAŻ 30 MIN +HYDROMASAŻ (9+1 GRATIS) 1080 zł 945 zł
10 x MASAŻ PLECÓW WZBOGACONYCH O GORĄCE KAMIENIE 40 MIN (9+1 GRATIS) 1440 zł 1260 zł
10 x MASAŻ PLECÓW WIELE TECHNIK MASAŻU 60 MIN (9+1 GRATIS) 1620 zł 1440 zł

 

AKTYWNI NA TERMACH
  CENA CENA DLA POSIADACZY PODDĘBICKIEJ KARTY MIESZKAŃCA
NAUKA PŁYWANIA 1 ZAJECIA 35 ZŁ 30 ZŁ
NAUKA PŁYWANIA KARNET 4 ZAJECIA 130 ZŁ 110 ZŁ
FITNESS W WODZIE 1 ZAJĘCIA 28 ZŁ 25 ZŁ
FITNESS W WODZIE KARNET 4 ZAJĘCIA 100 ZŁ 90 ZŁ
FITNESS 1 ZAJĘCIA 22,5 ZŁ 20 ZŁ
FITNESS KARNET 10 ZAJĘĆ (9+1 GRATIS) 202,50 ZŁ 180 ZŁ
JOGA 1 ZAJĘCIA 22,5 ZŁ 20 ZŁ
JOGA KARNET 10 ZAJĘĆ (9+1 GRATIS) 270 ZŁ 243 ZŁ

 

 

GRUPY ZORGANIZOWANE

email: rezerwacje@termy.poddebice.pl

Mapa dojazdu z zaznaczonym miejscem ośrodka

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez , , , Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane