Termy Poddębice, Poddębice<br />Codziennie 10.00-22.00 Kup bilet

Strefa SPA

Drodzy Goście, Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego SPA TERMY PODDĘBICE, które stanowi doskonałe połączenie luksusu , innowacji, profesjonalizmu. Starannie dobrane, czyste organiczne oleje i olejki, ekstrakty botaniczne wkomponowane w zabiegi i rytuały Spa przywrócą stan harmonii, spokoju, odprężenia.    

Kontakt

Strefa SPA czynna w dniach pn-sb w godz. 10-22 i niedziela w godz. 10-18

Kąpiele w wodzie termalnej w wannie z hydromasażem oraz okłady borowinowe wykonywane w godzinach otwarcia strefy SPA

tel. 42 600 66 09

email: spa@termy.poddebice.pl

WYMAGANA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA TERMINU NA ZABIEGI

Gabinet SPA

Dla relaksu i odnowy

Profesjonaliści dla SPA z sercem koncepcją i naturalnością. Z orgomną radością witamy Państwa w wyjątkowym świecie zdrowia i urody. Dzień po dniu zachęcamy do odkrywania swojego naturalnego piękna. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów zdrowej skóry proponujemy Państwu zabiegi wykonywane na naturalnych produktach najwyższej jakości. Chcemy uczynić abyś w Naszym SPA poczuł się wyjątkowo.

Gabinet SPA

Gabinet Fizjoterapii

Nasi Fizjoterapeuci to specjaliści  w  przywracaniu maksymalnej sprawności  oraz poprawy funkcjonowania w życiu codziennym. Doskonale sprawdzą się również jako masażyści i pozwolą Państwu się zrelaksować .

Do najbardziej powszechnych dolegliwości, z którymi pacjenci trafiają do gabinetu fizjoterapeuty należą bóle kręgosłupa, przeciążenia stawów,  inne dolegliwości ortopedyczne, osoby po udarach, urazach czaszkowo-mózgowych, z niedowładami lub u osób z chorobami neurodegeneracyjnymi, takim jak stwardnienie zanikowe boczne lub stwardnienie rozsiane.

Oprócz typowej pracy manualnej jaka odbywa się w gabinecie, terapeuta uzupełnia prowadzoną terapię o zestawy ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu, dzięki czemu efekty będą zauważalne szybciej. Fizjoterapeuci na codzień posługują się wieloma metodami zdobytymi na kursach i szkoleniach, wykorzystują różnego rodzaju przyrządy do wspomagania terapii, a także wykonują testy funkcjonalne do postawienia diagnozy w dysfunkcji chorego.

Gabinet Fizjoterapii

ZABIEGI SPA / FIZJOTERAPIA

KOJĄCY RYTUAŁ NA TWARZ I WŁOSY 60 MINUT

Autorski masaż twarzy, głowy i karku poprzedzony naturalnym peelingiem z papai. Dzięki składnikom regeneracyjnym skóra twarzy, głowy oraz włosy stają się odżywione, witalne i pełne blasku. Luksusowy rytuał kojący dla osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Zabieg wykończony olejami z nutą kokosu znakomicie wpływa na stan skóry oraz włosów.

Cena zabiegu: 350 zł / 60 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 315 zł / 60 min.


HOLISTYCZNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY (CIAŁO + TWARZ) 90 MINUT

Zabieg pielęgnacyjny wpływający na stan umysłu, ducha i ciała. Do zabiegu wykorzystuję się bańkę szklana , dzięki której poprawia się stymulację układu limfatycznego oraz usuwa toksyny. Zabieg rozluźnia spięte mięśnie i sprzyja głębokiemu relaksowi. Aktywne składniki pielęgnacyjne poprawiają stan skóry. Holistyczne podejście do zabiegu z grec. holos daje poczucie spełnienia i pełnego ukojenia, równowagi, przywraca harmonię całego organizmu. 

Cena zabiegu: 430 zł / 90 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 385 zł / 90 min.


ALPEJSKI RYTUAŁ LIFTINGUJĄCY (CIAŁO + TWARZ) 90 MINUT

Luksusowy zabieg na bazie ziół alpejskich poprzedzony naturalnym peelingiem z kwiatami siana i pestkami moreli. Dzięki temu skóra jest idealnie przygotowana do wchłaniania liftingujących składników aktywnych. Nałożenie maski na całe ciało z dodatkiem ziół alpejskich znakomicie wpływa na stan skóry, wykazuje właściwości remineralizujące, pobudzające ,detoksykujące oraz liftingujące. Zabieg wykończony masażem twarzy wpływa odprężająco i relaksacyjnie.

Cena zabiegu: 480 zł / 90 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 430 zł / 90 min.


SYCYLIJSKI RYTUAŁ DLA DWOJGA (CIAŁO + TWARZ) 100 MINUT + 15 MINUT MASAŻ STÓP

Ten ekskluzywny zabieg to wyjątkowa podróż do odprężającego świata, w którym ukojenie zmysłów jest podstawą do utrzymania równowagi ciała i umysłu. Peeling na bazie soli z morza martwego & relaksujący masaż całego ciała wpływa odprężająco i rozluźniająco. Celem zabiegu jest przywrócenie harmonii całego ciała, wzmocnienie go poprzez dostarczenie mu pozytywnej energii i odprężenia.

Cena zabiegu: 650 zł / 115 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 585 zł / 115 min.

MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA 60 MINUT

Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, oddziałuje na układ nerwowy i równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres. Ruchy masażysty są spokojne, powolne, rytmiczne. Masaż ten likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca i ciśnienie krwi, pomaga zwalczyć bezsenność. Celem masażu jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia i harmonii.

Cena zabiegu: 220 zł / 60 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 195 zł / 60 min.


MASAŻ KLASYCZNY 30 MINUT LUB 50 MINUT

Masaż sprzyja poprawie ogólnego samopoczucia, wpływa dodatnio na zmniejszenie napięcia , ma działanie przeciwbólowe , a także sprzyja regeneracji mięśni, zwiększając ich elastyczność i sprężystość. Masaż klasyczny może być stosowany w przypadku wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowych.

Cena zabiegu: 110 zł / 30 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 95 zł / 30 min.

Cena zabiegu: 180 zł / 50 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 160 zł / 50 min.


MASAŻ SPORTOWY CAŁEGO CIAŁA 50 MINUT    

Jest to masaż dedykowany osobom uprawiającym sport o różnej intensywności. Terapia dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Masaż sportowy charakteryzuje się wysoką intensywnością, ma na celu dotarcie do głębokich warstw tkanek i mięśni, wzmocnienie oraz regenerację ich struktury.

Cena zabiegu: 250 zł / 50 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 225 zł / 50 min.


MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ 30 MINUT

Zmniejsza napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała. Wpływa również korzystnie na wygląd sylwetki - ujędrnienie. Masaż bańką chińską polega na próżniowym zasysaniu skóry i tkanek podskórnych, powoduje ich mocne przekrwienie i przyśpiesza metabolizm. Skóra po masażu staje się bardziej elastyczna, gładka i pozbawiona obrzęków.

Cena zabiegu: 70 zł / 30 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 60 zł / 30 min.


MASAŻ LIMFATYCZNY 30 MINUT

Masaż limfatyczny pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając stan organizmu. Celem drenażu jest usprawnienie przepływu chłonki w układzie limfatycznym (dlatego jest tak ważny w leczeniu zapobieganiu cellulitu) – zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

Cena zabiegu: 100 zł / 30 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 90 zł / 30 min.


MASAŻ ŚWIECĄ 60 MINUT

Podczas zabiegu wykorzystywana jest świeca, której wosk stopniowo zamienia się w aromatyczny, ciepły  olejek, przy użyciu którego wykonywany jest relaksujący masaż. Zabieg  przywraca skórze niezwykłą miękkość, dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych a odprężone ciało zostaje otulone zmysłowym zapachem.

Cena zabiegu: 250 zł / 60 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 225 zł / 60 min.


MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI 60 MINUT

To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność.

Cena zabiegu: 250 zł / 60 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 225 zł / 60 min.


RYTUAŁ TERMALNY 90 MINUT   

peeling + masaż ciała + masaż twarzy

Złuszczający zabieg pielęgnacyjny na ciało na bazie peelingów dostosowanych do rodzaju skóry, następnie maska na całe ciało, masaż całego ciała olejkiem oraz masaż twarzy.

Cena zabiegu: 290 zł / 90 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 260 zł / 90 min.


PEELINGI CIAŁA 45 MINUT

Jest to zabieg złuszczający, który pozwala na maksymalne wygładzenie skóry oraz jej nawilżenie. Skóra po zabiegu odzyskuje świeżość i pełnię blasku. W zależności od pory roku do wyboru różne odsłony zapachowe.

Cena zabiegu: 90 zł / 45 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 80 zł / 45 min.


PEELING TWARZY, SZYI I DEKOLTU 15 MINUT

Polega na  zmyciu makijażu, oczyszczeniu skóry, a następnie nałożeniu peelingu, po czym dokładnym jego wmasowaniu. Po oczyszczeniu skóry przechodzi do masażu twarzy, szyi i dekoltu, co powoduje odprężenie zmęczonego ciała.

Cena zabiegu: 60 zł / 15 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 50 zł / 15 min.


MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU 30 MINUT

To wieloetapowy masaż twarzy mający na celu odtrucie, lepsze ukrwienie a także ujędrnienie skóry. Polega na drenażu, który za zadanie ma usprawnić krążenie limfy, co skutecznie przeciwdziała obrzękom i pomaga pozbyć się toksyn z organizmu. Jego celem jest rozluźnienie mięśni, odprężenie. Składa się również z ruchów silnie liftingujących, które stymulują skórę i mięśnie do lepszego napięcia, zwiększenie ukrwienia i dotlenienia tkanek. Dodatkowym atutem jest całkowity relaks, dobre samopoczucie i zadowolenie. Masaż wykonywany jest na oleju i olejkach eterycznych najwyższej jakości.

Cena zabiegu: 130 zł / 30 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 110 zł / 30 min.


MASAŻ  STÓP 30 MINUT

Masaż stóp to jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stop (działanie leczniczo-profilaktycznego, sprzyja procesom regeneracji i odnowy biologicznej). Skóra po zabiegu jest aksamitna i miękka w dotyku, powoduje uczucie lekkości, świeżości i odprężenia, likwiduje uczucie ociężałych nóg w okolicach łydek, poprawia krążenie, łagodzi bóle reumatyczne.

Cena zabiegu: 130 zł / 30 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 110 zł / 30 min.

ĆWICZENIA INDYWIDUALNE Z TERAPEUTĄ 30 MINUT      

Terapia indywidualna z fizjoterapeutą to kompleksowe działanie diagnostyczno-lecznicze, polegające na indywidualnym doborze i zastosowaniu metod fizjoterapeutycznych. Podczas pierwszej wizyty terapeuta bada i ocenia aktualny stan pacjenta, następnie ustala i wdraża ustalony program usprawniania.

Cena zabiegu: 70 zł / 30 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 60 zł / 30 min.


OKŁADY BOROWINOWE (OKOLICA) 15 MINUT     

Zabiegi borowinowe znajdują zastosowanie w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów, w stanach pourazowych narządu ruchu, przykurczach stawów, chorobach reumatycznych mięśni, neuralgiach. Ponadto jest naturalnym kosmetykiem dla skóry, zwalcza cellulit i modeluje sylwetkę.

Cena zabiegu: 35 zł / 15 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 30 zł / 15 min.


KINESIOLOGY TAPING   

Kinesiotaping to metoda terapeutyczna wykorzystywana przez fizjoterapeutów, polegająca na oklejaniu specjalnie do tego przeznaczonymi taśmami kinezjologicznymi określonych miejsc na ciele. Plastrowanie dynamiczne, dzięki zwiększeniu przestrzeni między skórą a mięśniami, ma działanie przeciwbólowe, użycie taśm kinesio powoduje rozluźnienie mięśni i zmniejszenie ich napięcia. Ponieważ plastry stabilizują stawy, znajdują zastosowanie podczas uprawiania sportu – zapobiegają powstawaniu kontuzji.

Cena zabiegu: 45 zł

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 40 zł 

HYDROMASAŻ 15 MIN    

Hydromasaż to połączenie zalet tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli. Woda wypompowywana z dysz pod wysokim ciśnieniem uderza w mięśnie, powodując ich rozluźnienie, a to działa odprężająco na cały organizm.

Cena zabiegu: 50 zł / 15 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 45 zł / 15 min.


HYDROMASAŻ Z AROMATERAPIĄ 15 MIN

Pozwala ona wprowadzić organizm w stan głębokiego odprężenia, skutecznie niwelować stresy, sprzyja skupieniu i ogólnej poprawie nastroju.  Aromaterapię można więc stosować w nerwicach i depresji, a także w przypadku ogólnego zmęczenia. W medycynie wschodu mówi się o przywróceniu równowagi organizmowi i pobudzeniu jego naturalnej odporności, właśnie dzięki terapii zapachami. Olejek cytrusowy pobudzi do działania, z kolei ten o zapachu zielonej herbaty zadziała kojąco na zmysły. Olejek bawełniany relaksuje i odpręża.

Cena zabiegu: 60 zł / 15 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 50 zł / 15 min.


HYDROMASAŻ Z PIWEM

Znajdujące się w piwie drożdże są źródłem witamin z grupy B: B1, B2, B5, B12. Wszystkie witaminy z grupy B wpływają korzystnie na kondycję skóry. Kąpiele piwne zaleca się przy łojotoku, suchej, pękającej skórze, a także trądziku. Ponadto, piwo bogate jest w biotynę - substancję ważną dla zdrowia włosów, skóry i paznokci, a także w kwas foliowy, minerały oraz liczne pierwiastki śladowe. Kąpiel w piwie pobudza krążenie krwi, obniża jej ciśnienie i powoduje podniesienie energii życiowej. Taka kąpiel jest oryginalną formą relaksu.

Cena zabiegu: 60 zł / 15 min.  

Cena zabiegu dla posiadaczy Poddębickiej Karty Mieszkańca: 50 zł / 15 min.

Mapa dojazdu z zaznaczonym miejscem ośrodka

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez , , , Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane